Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Blauwalg Grindgat Oost-Maarland

terug naar overzicht

Vrijdag, 19 juli 2019

Bij Dagstrand Fun Valley en Event Beach en bij zwemlocatie Camping Oosterdriessen in Eijsden, op de grens tussen Oost-Maarland en Maastricht, is blauwalg in het water aangetroffen. Inspecteurs van het Waterschap Limburg troffen de blauwalg aan tijdens controles.
Bij de zwemplassen zijn waarschuwingsborden geplaatst. Mensen mogen er zwemmen, maar blauwalgen kunnen bij aanraking of inname bepaalde gezondheidsklachten veroorzaken bij mens en dier. Daarom wordt geadviseerd om contact met deze wateren te vermijden.